Пісні

Illustration

Слава Україні та весняного настрою всім! З початком повномасштабного вторгнення, ми з Оксаною почали публікувати на платформі Фейсбук вірші на воєнну тематику. Згодом знайшлися композитори, які захотіли покласти ці вірші на музику! Тут ми публікуємо результати цієї творчої співпраці та дякуємо всім, хто долучився до народження весняних пісень!


"Переможемо", музику створив Ігор Харачко, виконує гурт Немареничі.Отримали ось такий подарунок до Дня Незалежності. Трапляється й таке, що піснями стають вірші, які задумувалися простими віршами, але доля вирішила подарувати їм ноти... цього разу доленосною стала зустріч з паном Ігорем, за що ми з Оксаною дуже вдячні. Мені здається, дуже вдала вийшла композиція.

"Почекай весни", музику створив Ігор Білик. Пісня записана у студії Палацу культури та мистецтв міста Мукачева. Запис голосу — Анатолій Рябінін. Аранжування, зведення, мастеринг — Дмитро Матвійчук. Режисер/оператор — Андрій Олаг. Вокальний викладач — Ігор Білик. Гітарист — Дарій Вантуш. Виконує Торрія.  


"Ангел", мелодію створила композиторка Ольга Пенюк-Водоніс.Виконує Тетяна Андрушків, аранжувальник Володимир Шкорбецький. Дякую!