Illustration

Чекаємо книгу

8 червня, 2021

В людей все завжди так довго! Так складно! Навіщо ви постійно все ускладнюєте?Ось, Оксана обіцяла мені портрет, але не встигла... друкарня обіцяла мені книгу, але треба ще чекати... я ж муз, я не створений для очікування!
Ясь метушиться в кімнаті, не знаходячи собі місця
Оксана: Ясю, влаштуйся вже хоч десь :( ну, не встигла я за одну ніч з твоїм портретом, я ж не художниця! Та й художникові було б важко намалювати когось невидимого...Ясь: Нічого не знаю! Ти обіцяла мені портрет! Чому люди завжди все відкладають на потім, га? Я хочу миттєво творити і блискавично отримувати результати! Оксана: Але ж блискавка радше знищує те, у що влучає, а ми з тобою створюємо. Наберися трохи терпцю. "Ліс на межі" вийде вже цієї п'ятниці (одинадцятого числа), а ти б краще мені з наступною книгою допоміг.

Ясь: Між іншим, це ще хто кому допомагає? Люди, ви погляньте, що я їй дав намалювати! І що вона зробила? Ото справді не руки, а лапки. Тим не менш зображення хоча б передають концепт, тому я їх все ж таки вам покажу. Оксана: Ясю, а може... не треба?Ясь: треба-треба, сама ти ніколи нікому жодне моє творіння не покажеш. А я хочу бути поміченим!

Оксана: гаразд, Ясь мене "продав". Я справді люблю малювати (переважно — акварелями) і деколи навіть намагаюся створити ілюстрації до своїх творів, але малювання для мене відчутно складніше, ніж написання книжок. Тим не менш, ось вони — непевні спроби...